Skuteczna nauka języka angielskiego - metoda Callana

Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie, wg różnych źródeł dla około 500 milionów ludzi jest językiem urzędowym, kolejne 250 milionów biegle nim włada, a około miliarda osób na całym świecie obecnie się go uczy. Wg szacunków około 2050 roku połowa mieszkańców Ziemi będzie znała język angielski.


Skuteczna nauka angielskiego

Jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka angielskiego jest metoda Callana. Została ona wprowadzona już w 1960 roku przez Roberta Callana, opiera się w głównej mierze na konwersacji. Ta forma nauki daje możliwość poszerzenia swojego słownictwa o tysiące nowych wyrażeń i zwrotów, w czasie czterokrotnie krótszym niż przy tradycyjnej metodzie nauczania. Już od pierwszych lekcji uczniowie podejmuję próby rozmowy po angielsku, poznają słownictwo, które będą mogli wykorzystać w pracy, zagranicznej podróży czy podczas czytania angielskojęzycznych publikacji.


Nauka języka angielskiego Callana jest niezwykle szybka i przyjemna! Przebiega w formie intensywnych ćwiczeń, w czasie których nauczyciel stale zadaje uczniom pytania. Podczas udzielania odpowiedzi nauczyciel poprawia błędy wymowy oraz gramatykę, uczeń poprzez kolejne powtórzenia przyswaja sobie nowe słownictwo i zasady gramatyki. W czasie zajęć wszyscy uczniowie muszą być maksymalnie skoncentrowani, nauczyciel mówi szybko dzięki czemu trenowane jest rozumienie języka naturalnego wśród słuchaczy.


Metoda przeznaczona jest dla uczniów wszystkich narodowości i grup wiekowych. Każda pora jest dobra by podjąć decyzję o nauce języka angielskiego będącego językiem biznesu, nauki i turystyki.


Języka angielskiego niezwykle efektywną metodą Callana nauczysz się w www.callan.opole.pl